Jak se u nás dělá piercing

Je lepší piercing jehlou (kanilou) nebo nastřelovací pistolí?

Nastřelení naušnice je technika omezená pouze na piercingy ušního boltce a nostrillu. Délka šperku při nastřelení je jenom jedna, a tudíž může dojít k problému při hojení. Natřelovací pistole tkáň doslova rozerve na kusy... Proto najisto dojde k otoku a délka šperku nevyhovuje a dochází k nepříjemnostem.

Proto se u nás ve studiu preferuje závádění piercingu pomocí kanyl, které zajišťují nejčistší a nejlepší způsob zavedení. Kanyly tkáň jemně poruší, a proto vedou k lepšímu zahojení piercingu...

Tato metoda je daleko méně bolestivější než nastřelení nastřelovací pistolí, a také lze dosáhnput maximálni sterility provedení piercingu.

Microdermály se u nás provádějí pomocí metody punchingu. Tato metoda je nejlepší pro zavádění a hojení microdermálů. Dovrší se nejvyšší sterility a u 90% zákazníků bezbolestného zavedení. Šperky odebíráme od kvalitního německého dodavatele.V nejbližší době dodáme foto zavádění microdermálů pro bližší představu. Tento druh piercingu není v Čechách zatím moc rozšířený.

V mnoha hlediscích je lepší než surface a lze dát většinou kamkoliv.